לוח תערוכות ושופטים לשנת 2019

לוח19

שימו לב לפתיחת ההרשמה לתערוכות באתר https://dogsho.ws/all-shows

Continue reading
  1328 Hits
1328 Hits

פסטיבל טיבט

תערוכת פסטיבל טיבט מאחורינו.התחלנו בתערוכה עם הלאסה אפסו, בגזע זה נרשמו לתערוכה 5 כלבים.בכיתת הגורות זכתה בתואר הגורה הטובה ביותר, נקבה בבעולתן של ריטה באידק ושרה'לה אפרתי.Dilema Carola Pninat Hamizrach

כמנצח הגזע זכה זכר בכיתת אלופים, בבעולתן של ריטה באידק ושרה'לה אפרתי.Dilemma Fred Astaire 

בגזע הטרייר טיבטי השתתפו 2 נקבות בכיתת אלופות, מתוכן זכתה כמנצחת הגזע כלבה בבעלותה של מיכל קריגר.

Fata-Morgana Fluffy Land

בגזע השיצו בכיתת פעוטות זכתה נקבה בבעלותה של יעלה שינגוט כפעוטה הטובה בגזע.

Continue reading
  1406 Hits
1406 Hits

מדריך למערכת BEST IN SHOW

כיצד נרשמים לאתר ?

הרישום לאתר מתבצע על ידי לחיצה על כפתור הרשמה שבראש העמוד.לאחר לחיצה על הכפתור, תועברו לעמוד בו תתבקשו ללחוץ על כפתור הרשמה, למלא את פרטיכם וללחוץ על כפתור השליחה. שימו לב - אין צורך להמתין לאישור הרשמה - ניתן להתחבר מיד בתום הרישום עם שם המשתמש והסיסמה שבחרתם.

כיצד מוסיפים כלב אל החשבון שלי?

על מנת להוסיף כלב לחשבונך האישי יש ללחוץ בתפריט על חשבון הכלבים שלי -> הוסף כלב. יש למלא את כל הפרטים! לוודא שהם נכונים ומדוייקים עפ"י תעודת היוחסין, וללחוץ שמירה.רק לאחר מכן - תוכלו לגשת אל התערוכה אליה אתם רוצים להירשם ולהוסיף את כלבכם לתערוכה.

כיצד אני רושם כלב לתערוכה?

על מנת לרשום כלב לתערוכה, יש צורך תחילה להוסיף את הכלב אל חשבונך הפרטי. הזנת פרטי הכלב יכולה לקחת זמן, אולם זאת הפעם האחרונה שתצטרכו לעשות זאת. לאחר שמירת הנתונים, פרופיל הכלב ישאר לנצח תחת חשובנכם ובכל רישום לתערוכה, תוכלו פשוט לבחור אותו מהרשימה. 

איך מוסיפים כלב לחשבון? יש ללחוץ בתפריט חשבון הכלבים שלי -> הוסף כלב למלא את הפרטים וללחוץ "שמור".לחזור על התהליך במידה ויש לכם יותר מכלב אחדלעבור אל עמוד לוח תערוכות ולבחור את התערוכה אליה ברצונכם להירשם.ללחוץ על הוספת כלב ומעבר לתשלום.

למדריכים נוספים לחץ כאן

  1291 Hits
1291 Hits

הירשם לקבלת עדכונים

רשימת הגזעים בחוג